Leden 2011

Nej AFFík

28. ledna 2011 v 13:01 | Tessinka
Kdo bude nej affík..??????:-)

Soutež affíků

28. ledna 2011 v 12:49 | Tessinka
Ahoj, Asi už víte, že zejtra odjíždím na hory,takže tu tyden nebudu..Aby můj blog neztratil návštěvnost udělam soutež o nejlepšího affíka..Já hlasovta nebudu, aby to bylo zpravedlive.!!
Affíci můžete si shánět hlásky..!!Kdo vyhraje dostane diplom a může ode mě cokoliv kopírvat bez zdroje..!!!..Po přijezdu z hor udělám vyhodnocení..!!!

facebook fotky

27. ledna 2011 v 15:24 | Tessinka
Ahoj, Holky..!!!
Asi všichni Máte síť FACEBOOK co..?? Jde o to Jaké tam máte fotky, v tomto článku budu psát o tom, které fotky jsou nenormální..!!!

fotky s cigaretou..Copak všichni musí vědět, že kouříte nebo co..??..Počkejte, až to uvidí někdo z vašich blízských to se můžete těšit..:-D

Fake..Myslíte si, že Vám někdo uvěří, že jste to vi..Stejně jako když si na profil dáte celbritu a vydáváte se za ní, to je ubohost první třidy..!!!

Obrázky z pohádky,auta,noty..Stydíte se snad za svůj obličej..??Proč si teda zakládáte face FACEBOOK= kniha ksichtů..:-)

Mohla bych jich sem dát dalších 150..ale tyhlety si snad uz muzete domyslet

doplňky

27. ledna 2011 v 11:37 | Tessinka |  Style
IN tyhle brejličkyjsou naprosto BOŽSKÝÝ..Nejvíc je žeru..!!PS:ty zebry chci..!!

Me*

27. ledna 2011 v 11:25
Konečně sem dala fotku, dej jsem já..Jsem jaká jsme a nikdo mě nezmění...

OUT..!!

26. ledna 2011 v 10:50
Mcqueen=Tyhle boty jsou prostě neuvěřitelně děsný, vlastně BOTY se tomu ani říkat nedá..!!Je to Vážně otřesný.!!A navíc nechápu jak v tom někdo může chdit..:-D :-p

Zdravé nehty..

26. ledna 2011 v 10:26 | Tessinka |  HELP..!!!
 Jsou vaše nehty polámané, jsou na nich vidět škráboty, konečky nehtů jsou zažloutlé a nebo nejsou vůbec vidět..??

Typy, Rady, triky..

Já osobně na nehty používám Lak od Miss sporty= je průhledný, a vaše nehty zpevní a dá jim lesk, můžete ho použít jako podklad nebo jako horní vrstvu, na barevný lak..

1.)Nehte nehty aspoň na jeden týden vydýchat, což znamená nedávejte na ně lak..Nedivte se když na nehty každý týden plácáte jiný lak, že jsou ošklive..:-)

2.)Potírejte rozpraskanou kůžičku kolem nehtů, jakímkoliv krémem na ruce kůžička se zpevní..!!

3.)Nedělejte si umělé nehty, sice je to krásné ale nehty potom rozhodně ne..!!:-) Radči si na svoje nehty vytvářejte bláznivé vzory, bude to vypadat přirozeneji..:-)

4.)Nehty nestříhejte.!!Buď je pouze zapilujte pilníčkem, ale pozor ne kovovým..Nebo je ušmikněte cvakátkem na nehty jako to dělám já nehty se vám automaticky sami zakulatí..:-)

5.)Vezměte dva citrony a vymačkejte z nich šťávu nehty do nich na minutu ponořte a uvidíte jaké budou..!!:-)


NEKOUSEJTE SI NEHTY..!!

OMLOUVÁM SE

25. ledna 2011 v 20:22
Ahoj Vím, že sem vám slibila, že sem dám fotky z celého dne, ale jsem nemocná děsně me bolí v krku a musim se kurírovat, abych mohla jet na lyžák vážně moc se OMLOUVÁM..!

new foto

24. ledna 2011 v 21:23 | Tessinka
Ahoj..Dneska už nic nepridám ale zítra večer sem přidám fotky co jsem dělala v průběhu dne, snad to bude mít úspěch od vstávání až po večeři..:-)

Co je to poradna

24. ledna 2011 v 15:05 | Tessinka |  Poradna
Můžete sem psát jakékoliv dotazy které vás zajímají já vám samo sebou odpovím..!!

Akné

24. ledna 2011 v 14:52 | Tessinka |  HELP..!!!
Jo, jo tohleto známe všechny co..??..:-) Každý ráno boj před zrcadlem, stopade mastiček a bůh ví co ješte  !!CHYBA!!

1.)Beďar v nepravou chvíli.= Musíte do školy a na čele,nose,bradě...se vám vyklubal naprosto ohavnej pupínek..?? Ztrácíte hlavu, dávate si tunu make-upu..?? ŠPATNĚ..:-X..Stačí vám jen lžíčka a horká voda, lžičku do ní namočte a přiložte na pupínek co nejdyl to vydržíte tim nejdýl je to účinější..!!!..Sice vás to nezbaví pupínku ale do večera máte vystaráno..!!!

2.)Mastná pleť.= v pubertě je to normální nevěste hlavu.!!= Každé ráno si omyjte obličej studenou vodou a jeste Ovoce a zeleninu která je bohatá na vitaminy..Pleť se vám postupem času začně odmašťovat sama..:-)

3.)Pupínky po obličeji a okolo.= Jestli jste tento případ co máte pupínky naprosto všude, neplácejte na to mastičky z obchodu zajděte si do lékarny, nebo ke Kožní doktorce ta Vám stoprocente pomůže a jeste zdravě když každý den sníte 2 hamburgery a pizzu k tomu Colu nedivte se ze mate vsude pupinky..!!:-)

Tento článek jsem psala z hlavy čtu si Brávíčko už pěknou dobu a toto jsem si vše zapamatovala doufám, že sem Vám alespoň z části pomohla a aby jste nebyli tak smutné kluvi akné možná Vás potěší, že akné je to poslední po čem kluci koukají..!!!!:-) :-)..

Změna o 180 stupňů..

24. ledna 2011 v 14:16 | Tessinka
    
     Ahoj začínám od znova, už to nebude blog o Justinovi sice ho mám pořád děsne ráda ale prostě je docela težký psát něco o kom, koho ste nikdy neviděli..
      Takže budu mít blog něco jako "Holčičí poradna":-)..Budu sem dávat Help..( což znamená například když máte mastnou pleť,beďary tak co dělat když se jich chcete zbavit..:-)..Budu sem dávat i víc mé osobní názory, kritiky..Budu sem dávat taky třeba něco o kosmetice a naušnicich,čelenkách prostě o všem co se vašeho těla týče ale ne o módě když chcete vědět neco o módě zajděte na tento blog ZDE..!..:-)..
      Budou tu i užitečné rady,typy a hlavně klučičí poradna která doufám že se rozjede a budem kecat o klukách..:-)..
      Jinak vedle menu bude odkaz kde mi můžete položit jakou koliv otázku a já vam samozrejme odpovim pokud to bude mozne a budu to vedet, nejsem totiz vseved..:-D :-D..
      Taky jsem odstranila vsechny članky o JUSTINOVI a důvod jste si snad už přečetli..:-D :-P
Doufám že mím Affíkům to vadit nebude pokud ano stačí napsat, přijímám stále nová AFFS zapsat se může kdokoliv..:-)

                                                                                                             
                                                                                                                                       Tessinka